klimatyzacja, Poznań


Cena do uzgodnienia

Jeśli tak to tylko z firmą SANITAR. Klimatyzacja, wentylacja wraz z montażem oraz rekuperacja to nasza specjalność już od wielu lat. Świadczymy szeroki zakres usług zarówno we Wrocławiu, jak również na terenie całej Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego przygotowaliśmy bogaty wachlarz rozwiązań, dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb. Oferujemy nowoczesne klimatyzatory domowe, klimatyzację przemysłową, rekuperatory oraz urządzenia przeznaczone dla firm.

Zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem, serwisem, montażem oraz modernizacją systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm i instytucji, jak również klientów indywidualnych.

Firma SANITAR oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania z zakresu projektu, montażu, instalacji oraz serwisu klimatyzatorów domowych. Proponujemy urządzenia najlepszych na rynku marek, które wprowadzą do Waszych wnętrz przyjemnych chłód, podczas upalnych, letnich dni.

Polska, Poznań
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1611